Örömmel támogatom az alábbi hívektől induló kezdeményezést. Az Engesztelők Lapját is rendelkezésre bocsátjuk a szervezéshez, az imaórák nyomon követéséhez. Hogy naponta lehessen imaóra, ahhoz legalább 31 közösség jelentkezése szükséges. A kápolnában nincs tabernákulum, de ha pap, vagy legalább akolitus is jelen van, akik magukkal hozzák az Eucharisztiát, akkor szentségimádás is lehetséges.  Bocsa József atya A plakát nyomtatható pdf formában letölthető (A4) ITT. Engesztelő imamozgalom indulBővebben

Levelét egy választott gyermekén keresztül adta, akit a Égiek a Nap Gyermekének neveztek el. Elhangzott a Szent Anna-réten 2025. Mindenszentek napján Dícsértessék a Jézus Krisztus! Kedves Paptársaim és kedves Engesztelők! Szeretettel köszöntelek benneteket a Szűzanya és szent József szeretetével. Mint ahogy tudjátok, nehéz idők jönnek. A háború a küszöbön áll, a választás is előttünk van. Sok függ attól is, hogy milyen kézbe kerül Magyarország ésBővebben